modne zakiety wizytowe Jeśli jeden lub oba losowania są obecne powolna gra nie jest idealna gra jednak można spróbować go na flopie, a następnie przyspieszy jeśli karta przestraszyć przychodzi na przełomie aby sprawdzić, czy zestaw jest nadal dobra.

Gdy powolne odtwarzanie prostych trzeba uważać i patrzeć na równo rysuje i to jest najważniejsze, trzeba być ostrożnym, chyba par planszowych i jesteś zaniepokojony fulla. W przypadku uderzenia, można chyba powoli odgrywać queen-wysoki i się równo, ale niżej niż zalecana pół-wolna gra przez chyba sprawdzenie flopa i przyspieszając go na kolejnych ulicach. Niższe uderzenia są trudne, ponieważ ich pokonać za pomocą nakrętki (ace-high) przepłukać lub inne wysokie uderzenia jest trudne do odczytania, więc nie radzę powolne odtwarzanie przy flopie kolor pod królowej-high.

Nie baw się bać, bo kiedy jesteś wolna grając masz rękę potwora, ale tylko grać ostrożnie i mieć świadomość, rysuje i pozwalając przeciwnikom pościg rysuje. Powolna gra nie jest optymalna gra przeciwko konserwatywnych graczy, ponieważ będą one prawdopodobnie sprawdzić za tobą zobaczyć darmową kartę i dając darmowe karty jest najgorsze, co można zrobić. Tylko spróbuj powoli grać, jeśli jesteś pewien, że będzie zagrać za sobą.

– autor artykułu