moda wizytowa na lato Lider nie rozpoczyna sesję pytań i dyskusje grupowe nie są aktualne w przyrodzie.

Zamiast członkowie proszeni są na początku każdego posiedzenia

(1) świadomie zwracać uwagę na swoje myśli, uczucia i reakcje, które występują z chwili na chwilę, jak grupa zajmuje miejsce i

(2) sprawozdanie z tego, co zauważył.

Choć wydaje się to bardzo proste, ludzie często mają trudności z tym zadaniem. Większość z nas są tak przyzwyczajeni do działania na nasze myśli i uczucia, które rzadko spowolnić dostrzec, co dzieje się „za kulisami” w naszych umysłach. Niemniej jednak, co dzieje się w głębi naszych umysłów ma wpływ na nasze relacje w naszym codziennym życiu.

moda wizytowa na lato

Kto jest gotowy do grupy psychoterapii?

grupy terapii może być bardzo pomocne, ale mogą być również bardzo trudne. Dochodowa udział grupa wymaga gotowości do podejmowania ryzyka i doświadczyć nieprzyjemnych emocji, przynajmniej na tyle długo, by myśleć o nich i starać się zrozumieć, skąd pochodzą.

Aby być dobrym członkiem grupy trzeba być ciekawi siebie i sposobu pracy, a także o innych i jak one działają. Oznacza to, że muszą być gotowi, aby spróbować dowiedzieć się, co czuje i myśli, aby spróbować wyrazić swoje prawdziwe myśli i emocje, a wszystko to w odpowiedni sposób, który może pomóc wszyscy członkowie rosnąć.

Jak stać się wycisnąć z terapii grupowej interpersonalna

Więcej można angażować się w grupie, tym bardziej będziesz z niej wydostać. W szczególności starają się zidentyfikować różne rzeczy , które można znaleźć denerwujące i uciążliwe. Staraj się być otwarty i szczery, jak to możliwe w tym, co mówisz. Czas Grupa jest cenne jest to miejsce do pracy na poważne problemy, nie tylko przekazując porze dnia. Posłuchaj trudno, co ludzie mówią, przemyśleć, co one oznaczają, i starać się sens. Możesz pomóc innym, pozwalając im wiedzieć, co ty z tego, co mówią i jak to wpływa na Ciebie.

– autor artykułu