moda wizytowa dla studentek

Dekorowanie Trendy – mieszkania i pokoje rodzinne

salony i pokoje rodzinne są tam, gdzie większość rodzin zwołuje i spędzić czas ze sobą. A pokój lub pokój rodzinny powinien zatem być przystępne, wygodne i przyjazne dla rodzin. Chcesz trzymać z dala od zbyt formalne lub zbyt sztywny wygląd. Każdy pokój rodzina nie jest formalnym gabinet po wszystkim; to nie jest miejsce do gromadzenia i wypić herbatę z filiżanek przysmak. Oto kilka pomysłów na dekorowanie podać swoje rodziny lub salonu zaktualizowaną wygląd.

Dla piwnica pokój, jasne kolory sprawiają, pogrubienie i uderzenia. Piwnice bywają dość ciemny i ponury, dlatego należy dążyć do świerk rzeczy z żywymi refleksami. Zacznij od nowa pokrywając te inaczej mdłe ściany ciekawych tekstur. Instalowanie falistych płyt metalowych na jednej ścianie, aby dać pokój ery kosmicznej nowoczesny wygląd. Umieść jednostkę i TV przeciwko niemu i dodać trochę półki, aby wyświetlić kolekcjonerskie lub bibeloty. To będzie naprawdę dać swoim pokoju ciekawy punkt kontaktowy.

moda wizytowa dla studentek

Skorzystaj z tych odsłoniętych rur i otwartych krokwi sufitu, aby Państwa piwnicy bunkier wyglądać otwartego poddasza powietrza. Można łatwo zakupić paski sklejki, zakończyć je trochę farby i pokrycia luźne końce na suficie lub ścianach. Rzucać w niektórych dużych śrub i ponad wielkości podkładek, aby zakończyć wygląd, dodając lekką nutą Chic przemysłowej.

Farba tamte posadzek betonowych w jasnych kolorach. Spróbuj seledyn zielony lub połączenie szarości metalicznych. Malować ściany za pomocą specjalnej farby magnetycznej, dzięki czemu można umieścić magnesy na ścianach. Dzieci będą go kochać. Można nawet tworzyć malowane zasłony tkaniny lub przekładek, aby oddzielić pokój rodzinny z przestrzeni roboczej.

Dodaj trochę koloru z niektórymi długo upinania zasłon. Juta, worki rzeczy ziemniaczane są wykonane, jest naprawdę bardzo tanie i dodaje jakieś wielkie tekstury do każdego pomieszczenia.

– autor artykułu