Historia i rodzaje gier karcianych

Każda tradycyjna lub specyficzna gra z kart do gry nazywa się gra w karty. Gra w karty jest talia kart, które są identyczne pod względem kształtu i wielkości. Historia gry karty sięga 10 wieku były Azji Środkowej ma podjęły pierwsze wysiłki we wprowadzaniu gier karcianych. Ale dokumenty pokazują, że chiński umieścić gry w karty, by efekt, starając nowszych technik.

Od islamskiego imperium, karty weszła Europę ze zdjęciami mieczy i symboli pucharowych. W Europie te zostały zastąpione przez reprezentacje królów i rycerzy. Te karty islamskie weszła również Hiszpanię. Były też dni były musieliśmy ręcznie malowane kartki z pięknych przedstawień. Były tradycyjne wzory, a także fantazyjne karty.

Francja dała upust idei prostych wzorów i zdjęć na kartach i tych używamy dziś widział swój początek we Francji. Zatem pik, diamentów i serca zaczęła być używana tylko na kartach. Następnie zaczęto stosować w Anglii i w Stanach Zjednoczonych.

O roku 1800, Amerykanie zaczęli używać swoich kart. Wymyślili Joker, najwyższą kartę w grze Euchre.

Pierwsza paczka kart w Europie składa się z 52 kart w sumie. Zostało to dodatkowo wzmocnione przez ideę dodając więcej kart do liczby, a więc urodził się pomysł tarota opakowaniu. Zawierały one 78 kart na początku i ten został przedłużony do 97 i więcej.

Nowa moda i techniki podszedł i nowsze pomysły zaczęły być stosowane w kartach w bardzo dużej skali. W rezultacie karty numeryczne zostały zastąpione przez karty konstrukcyjnych. Do dnia przekształcenia się wiele w dziedzinie kart i to stała tendencja do korzystania z najnowszych boisku karty.

Zestaw ogólnie przyjętych zasad będą utrzymywane gier karcianych i elastyczne czynienia odbywa się przed rozpoczęciem faktycznej gry. Istnieją różne rodzaje gry w karty.

– autor artykułu