Old Fashioned Rodzicielstwo

Co myślisz, gdy słyszysz określenie „Old Fashioned Parenting”? Wydaje się mieć zarówno negatywne, jak i pozytywne konotacje do niego. Negatywne jest to, sipi.com.pl/bezpieczenstwo-maszyn/ że jest to coś, co jest przestarzałe, a ma być coś, co jest obecnie nieosiągalne. Pozytywne jest to, że to przynosi pewnego rodzaju poczucia swojskości, coś, co przypomina nam o szczęśliwych czasach naszego dzieciństwa. Cóż, jak wszystkie rzeczy, każda dekada ma swoje kaprysy i trendy. Tak samo z rodzicielstwa. Sposób, w jaki dzieci były ubrane, zdyscyplinowana, kształcone, skierowana ich rodziców, co grali z zabawki, jakie role lub pracy rodzice nie mają wszystko zmieniło się na przestrzeni dziesięcioleci.

Istnieje wiele różnych rodzajów stylów wychowawczych zbyt na przestrzeni lat. Te różnią się od autorytatywnego rodzica aż do pozwalającej rodzica. Są one nadal widoczne w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie. Era byłoby określić trend rodzicielstwa, a to różnić od uległe i uległego gospodyni, która zawsze wyglądała jej najlepszą, tzw Stepford żony, aż do rodziców-hippisów, rodzice, że przeszli przez kobiety lib, a następnie do nowoczesnego rodzicielstwa. To nie wydaje się ważne, co nas era zostały podniesione w my niby wszystko wydawało się OK, aby włączyć … nie?

Wydaje mi się, że mamusie z minionych pokoleń może nie mieć wszystkich matek pracuje (i przez to mam na myśli zarabiać pensję z faktycznej okupacji), ale raczej moms, że zatrzymaliśmy się w domu ze swoimi dziećmi. Ich zadaniem było podniesienie ich dzieci. Były to prawdziwe gospodynie domowe. Wydawało się, że mają sposób służenia ich dzieci, zamiast je zadowolić. Wierzę, że jest różnica. Porcja pochodzi z innego serca lub postawy niż tylko dawać lub rezerwa finansowa.

Tatusiowie wydawało się być żywicieli rodziny przez wszystkie pokolenia.

– autor artykułu