Jak wybierac

Kiedy stajesz przed opcją wyboru jednej spośród miliona rozmaitych typów sukienek, jakie dostępne są czy to na wystawie, czy na wieszakach modnego butiku, w sieci bądź w katalogu modowym, ciężko jest zdecydować się na jeden, ściśle określony rodzaj produktu. W końcu chcemy na specjalne okazje lśnić, ale niestety czasem podjęcie jednoznacznej decyzji jest dość problematyczne.http://projekty-sklepow.pl/projekty/projekty-mebli/ W takiej sytuacji radzimy kierowanie się kilkoma złotymi zasadami. Po pierwsze, koniecznie powinniśmy dokonać dokładnych wymiarów swojej sylwetki, tak aby mieć sto procent pewności, że aby na pewno dobierana kreacja jest na miarę naszej postury. Szczególnie istotne jest to wtedy, kiedy decydujemy się na garderobę z renomowanego salonu mody, gdzie wykonują dla nas specjalne zamówienie indywidualne, bądź kiedy upatrzymy jakiś ciuch w modowym katalogu i będziemy chcieli go mieć.

Podobnie w przypadku robienia zakupów online. Nie zapominajmy także i o tym, aby zdecydować się na formę, styl sukienki czy spódnicy, która jest dobrana konkretnie do naszej sylwetki. Przykładowo, jeżeli nasza postura jest za szczupła i przydałoby się nam parę kilogramów dodatkowych do pięknych, krągłych, typowo kobiecych kształtów, warto postawić na modne od pewnego czasu kreacje wizytowe zawierające elementy ozdobne w postaci baskinek. Jest to bardzo ciekawy motyw dekoracyjny, który poza tym, że jest teraz na topie, a także niezależnie od tego, że jest ładny, przy okazji czyni wiele dobrego, jeżeli chodzi o wizualizację pań chuderlawych.

W takich przypadkach, ubranie baskinki optycznie poszerza biodra, a tym samym nadaje im krągłości. Jeżeli natomiast sytuacja jest wręcz odwrotna, a dokładniej, gdy pojawia się problem z nadmiernymi kilogramami i zbędnymi centymetrami w pasie, dobrze byłoby zrezygnować z wszelkiego typu ozdób umiejscawianych w tych miejscach, w których mamy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Nie wybierajmy wtedy również bardzo mocno opiętych rodzajów garderoby, ale lepiej luzackie, może podkreślające biust, ale z wypustkami czy podcięte pod pasem, a luźnie rzucone na przykład na brzuch, boki, biodra.

– autor artykułu