modne wizytowe torebki

Strategia Poker – Slow Hands bawić potworów

Sztuka powolnego gry w pokera jest istotną umiejętnością, którą kiedyś nauczył to niebezpieczna gra, która może zniszczyć i sparaliżować żetonów Humus – ściąganie Milicz przeciwnika. Mówiąc najprościej, powolne odtwarzanie wyświetla słabość, kiedy twoja ręka po flopie jest niezwykle silna. Na przykład, masz piątki kieszeni i flop 7-5-Q garnitur wszystko wyłączone. Jest to piękny flop spowolnić grę, ponieważ nie ma równo rysuje i zdalne strita, że ??jest mało prawdopodobne.

modne wizytowe torebki

Aby spowolnić grę w tej sytuacji możesz jedynie sprawdzić, kiedy jego kolej i niech przeciwnika (s) zrobić licytację dla Ciebie. Wolna gra jest najbardziej skuteczny wobec agresywnych i bardzo agresywnych graczy, który będzie zakład, jeśli nikt inny nie robi prawie za każdym razem. Kiedy postawić, nie falstartu i iść all-in po prostu zdyscyplinować się i po prostu zadzwonić. Z kolei tam naprawdę nie jest karta, która może wyjść, które będą straszyć za dużo więc należy sprawdzić, zadzwonić ponownie. Na rzece, gdy zakłady przeciwnik to jest, kiedy podnieść lub check-raise, jeśli chcesz spróbować wyodrębnić kilka żetonów.

modne wizytowe torebki

Należy pamiętać, że wolna gra nie jest realną opcją każdym razem korzystny flop górę lub za każdym razem gdy flop zestawu. Trzeba przeanalizować flop uważnie sprawdzić, czy jest to właściwa gra. Nawet jeśli jest to korzystne flop nie powinno odbywać się za każdym razem, zwłaszcza jeśli podbił przed flopem, ponieważ sprawdzanie po podbiciu może wyglądać podejrzanie zapalonych graczy, ale w słabych grach domu lub słaby tabeli można uciec z nim większość z czas.

Jeśli chodzi o analizę flop trzeba spojrzeć na to, co przyciąga potencjalne możliwe są na pokładzie i na ile prawdopodobne przeciwnik jest utrzymanie karty, które mogłyby należeć do losowania. Pierwszą rzeczą, aby szukać jest równo rysuje (dwa lub trzy karty w kolorze na flopie) następnie przesiewowych strita (flop jak J-10-2 i 5-6-7 są złe japonki do seta z).

– autor artykułu