modne wizytowe sukienki Dzieci mają wrzody, cierpi z powodu ataków lękowych i walczą z presją dzisiejszym życiu. Czy to ze względu na rodzicielstwo tendencji tej epoki? Nie sądzę, że rodzice są całkowicie winić za tymi problemami borykają się nasze dzieci i nie może być wiele innych czynników przyczyniających się do nich.

Więc może czuć dobrą starej rodzicielstwa pracę w dzisiejszym nowoczesnym stylu życia?www.zadluzenia.com/artykul/456,pozyczki-chwilowki-na-raty/ Tak. Musimy tylko znaleźć sposoby łączenia się z naszymi dziećmi i interakcji z nimi. Sprawiają, że odpowiednie do wieku. Prosty sugestią byłoby ustawić określony czas, aby być dostępne dla dzieci w każdym tygodniu. Wybierz aktywność zrobić razem, jak gotowanie obiadu. Niech pomóc w jakikolwiek sposób, że są w stanie to zrobić, czy to szukając lub zbierając wszystkie składniki do posiłku, w rzeczywistości przygotowuje posiłek lub po prostu rozmawiając o dniu, podczas dokonywania posiłek. Z nasze godziny pracy są nieco bardziej elastyczne w tych dniach, a nie w ściśle określonych godzinach pracy, musimy być zmęczony, kiedy wyłączyć wszystkie gadżety, które upust, tweet lub szum wokół nas, czyni nas dostępne dla innych, a nie nasze dzieci.

rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego

Wierzę, że staroświecki rodzicielstwo jest coś znajomego możemy odnosić się i często znajdują się w pozytywny sposób, na przykład: „No, już w naszych czasach …” lub „Kiedy byliśmy młodzi byliśmy nigdy nie wolno .. . „; „Moja mama i tata zwykł …” Często odnoszą się do tych czasów miłe wspomnienia. Wiem, że nigdy nie znudzi słuchanie opowieści moich rodziców na temat ich dzieciństwa. Widzę moje własne dzieci słuchać zafascynowanych twarzy (nawet własne historie z dzieciństwa!).

Ja osobiście wierzę, że kiedy ktoś odnosi się do terminu „starej rodzicielstwa” odnosimy się do wartości uczono nas w naszym własnym dzieciństwie, a nie do konkretnego nurtu wychowania ery.I tak, można je nauczał, stosowane i przekazywane w dzisiejszym stylu życia. Równowaga pomiędzy starym stylu rodzicielstwa i współczesnego rodzicielstwa jest to, co powinno być zabiegał o. Mając dobre style rodzicielskie, które pracowały w swoim własnym dzieciństwie (i współmałżonka) i postarać się o złoty środek. To wymaga wysiłku, czasu, poświęcenia i udział od obojga rodziców. Jest to inwestycja, a jedna warta podejmowania.

Szczęśliwy dla rodziców!

Follow me on Google+ lub odwiedzić Vita Nova.

– autor artykułu