Dlaczego warto Sprzyjać Look English Country w domu

Nieważne ile wnętrz projektowanie mody i mody pojawia się i znika w ciągu dziesięcioleci jest jeden trwały styl, który nigdy nie stracą swoją pozycję. Ten styl nazywa się „English country look”. To trwa i trwa bez większych zmian i bez machania, głównie dlatego, że tym razem starodawny styl podkreśla przytulności i głęboką więź z naturą.spedycja gdynia

English country wystrój może być domek dorywczo lub nieco bardziej wielki i formalne, ale zawsze z naciskiem na praktyczne niż ekstrawagancki. Czy ojczyzna jest mały czarno-biały domek lub duży dwór, angielski styl kraj powinien wydzielać ciepło, komfort i miłość do życia rodzinnego.

Angielski dom na wsi z reguły posiada wiele detali z epoki, belki stropowe, kamienne lub drewniane podłogi, kominki, wybitnych rodziny i jeździeckich portrety, stare fotografie, ręcznie rzuca i poduszki, świeże kwiaty i wiele ponad-indulged zwierzętami. W skrócie prawdziwym stylu angielskiego kraj nie powinien wyglądać planowane lub zaprojektowane, ale raczej wynikiem pokoleń mieszkających w domu.

Jeśli chcesz dodać bardziej zrelaksowany wygląd kraju i tryb życia do domu, dlaczego nie przyjąć urok angielskiego kraju wystrój? Wprowadzając mieszankę neutralnych kolorach, piękne i odpowiednich tkanin, antyków, zapraszając sofy i atrakcyjne akcesoria kraj może mieć miękką i przytulną wygląd angielskiej wsi bez względu na to, gdzie twój dom jest położony. Dzięki starannemu doborowi odpowiednich akcesoriów, mebli i kolorów odcieni, będzie można uczynić swój dom wyglądać został zaprojektowany przez profesjonalnego projektanta.

Pamiętaj, aby zawsze najpierw uruchomić ze swoimi kolorystycznych, ciągnąc pomysłów i inspiracji od Matki Natury. Kolor obfituje zielenią, a zobaczysz wszelkiego rodzaju różnych róże, czerwienie, zielenie, żółcie i błękity w ogrodach wiejskich, a także tamtejsze pasy, lub wysoko na wzgórza.

– autor artykułu